ECCELLENTE zestaw mebli ogrodowych 100x100 cm

Nr produktu: 13706

Bardzo stylowy zestaw mebli ogrodowych ECCELLENTE 100x100 cm charakteryzuje się nie tylko eleganckim designem, wykonano go tak, by się świetnie prezentował przez wiele sezonów.

Zestaw wykonano z aluminium, które jest lekkie i nie poddaje się wpływom korozji. Metalową konstrukcję pokryto natomiast plecionką technorattanową. W ten sposób zadbano o to, by  zestaw mebli ECCELLENTE 100x100 cm służył przez wiele lat, nie tracąc nic ze swojego oryginalnego wyglądu. Technorattan jest materiałem elastycznym, dlatego też uodporniony jest na uszkodzenia mechaniczne. Jego właściwości powodują także, że zestaw będzie odporny na wszelkie niekorzystne zjawiska pogodowe. Chronione są także jego brązowe odcienie przed blaknięciem, ponieważ technorattan odporny jest na promienie UV. Wszelkie trudne do zmycia plamy łatwo zetrzeć mokrą ściereczką.

Zestaw mebli ECCELLENTE 100x100 cm składa się z czterech wygodnych krzeseł oraz dużego kwadratowego stolika o wymiarach 100 x 100 cm. Blat stolika wykonany jest z eleganckiego, hartowanego szkła o 5 mm grubości.

W skład zestawu wchodzą:

 • stół ze szklanym blatem o grubości 5 mm na stelażu aluminiowym
 • cztery krzesła z półokrągłymi podłokietnikami na stelażach stalowych

Wymiary:

Stół:

 • ​długość: 100 cm
 • szerokość: 100 cm
 • wysokość: 74 cm

Krzesło:

 • szerokość: 55 cm
 • głębokość: 55 cm
 • wysokość: 95 cm

Dostawa i montaż:

Zestaw mebli dostarczany jest na palecie. Montazu wymaga tylko stół: należy przykręcić zgodnie z załączoną instrukcją nogi do ramy stołu i umieścić szklany blat na jego powierzchni. Krzesła dostarczane są w całości. Wymiary kartonu: 120x80x130 o łącznej wadze 50 kg.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.
Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych
Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

Dodatkowo do zestawu można nabyć pokrowiec na cały zestaw mebli, który zabezpiecza meble przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Pokrowiec jest jednoczęściowy i umożliwia jego przykrycie po przysunięciu do siebie wszystkich wchodzących w skład zestawu elementów. Pokrowiec na meble jest w kolorze ciemnoszarym, dolna część pokrowca posiada metalowe oczka oraz sznurek ściągający z ich wykorzystaniem, dzięki czemu jest on ściśle i trwale przymocowany do zestawu.

Materiał z jakiego wykonany jest pokrowiec to kodura (100% poliester), splot 600/300, powleczenie pokrowca PVC, impregnowane (grubość do 0,6 mm) i gramaturze 480 g/m2.

Wymiary pokrowca to:

 • długość: 185 cm
 • szerokość: 150 cm
 • wysokość: 70 cm

Pokrowce wykonywane są na konkretne zamówienia i następnie realizowane, dlatego czas oczekiwania na pokrowce wynosi do 15 dni roboczych.
 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 09-11-2017
super
zestaw Eccellente
Od sezonu 2015 - szyba jest przezroczysta i posiada wyplot technorattanowy pod szybą.


meble technorattanowe ecellente
Od sezonu 2015 - szyba jest przezroczysta i posiada wyplot technorattanowy pod szybą.


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x