Zestaw mebli obiadowych AVVICENTE technorattan czarny

Nr produktu: 13705

Zestaw mebli ogrodowo-tarasowych Avvicente wykonany jest z plecionki z syntetycznego rattanu na stelażach stalowych krzesła i aluminiowym stół. Plecionka technoratanowa charakteryzuje się odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne, co pozwala przechowywać w razie konieczności meble na deszczu, śniegu i mrozie, zaś duże nasłonecznienie też  nie wpływa niszcząco na uzyte materiały. Ponieważ aluminium nie koroduje od wody, zaś elementy stalowe zostały zabezpieczone malowaniem proszkowym co znacznie chroni stal przed dostępem wody.

Meble stołowe technorattan Avvicente

Krzesła posiadają bardzo wygodne półokrągłe podłokietniki, które dzięki wysokiemu oparciu są bardzo wygodne. Stelaże krzeseł są wykonane ze stali, dzięki czemu są bardzo trwałe.

Zbliżenie na meble stołowe Avvicente

Wyplot z syntetycznego rattanu wykonany jest z plecionki o grubości 7-8 mm i szerokości 1,2 mm, dostępny w kolorach: czarny i ciemny brąz. Struktura plecionki jest przedstawiona na poniższych fotografiach.

Brązowa plecionka technorattan SottileCzarna plecionka technorattan Sottile

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw mebli obiadowych AVVICENTE
Zestaw mebli obiadowych AVVICENTE


Avvicente - meble technorattanowe

Meble technorattanowe Avvicente

Obiadowe meble Avvicente

stół czarny technorattanowy ze szklanym blatem

Czarna plecionka technorattanowa AVVICENTE
wyplot czarnej plecionki technorattanowej


plecionka czarna wzdłużnie prążkowana
wyplot czarnej plecionki technorattanowej


wzdłużnie prążkowana plecionka czarna
wyplot czarnej plecionki technorattanowej


Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x