Zestaw mebli obiadowych SOTTILE

Nr produktu: 13708

Zestaw mebli obiadowych Sottile wykonany z technorattanu to jeden z największych stołów oraz osiem wysokich krzeseł z podłokietnikami. Zapewni doskonałe miejsce do obiadu na tarasie czy w ogrodzie, rozmów biznesowych w restauracji hotelowej, zaś szklany blat stołu dodaje niezwykłej elegancji i łatwości w utrzymaniu czystości.

Krzesło z zestawu Sottile w ogrodzie

Technorattan jest sztuczną plecionką nazywaną też rattanem syntetycznym, którego właściwości pozwalają przechowywać go na zewnątrz również podczas opadów deszczu, śniegu i mrozu, jest również odporny na działanie nasłonecznienia UV. Stelaż aluminiowy stołu nie koroduje, zaś stalowe stelaże krzeseł są pomalowane co również zabezpiecza je przed korozją od wilgoci.

Dostępne są dwa odcienie plecionki technorattanowej: ciemnobrązowy oraz czarny. Wygląd obu jest przedstawiony na poniższych zdjęciach. 

Brązowa plecionka technorattan SottileCzarna plecionka technorattan Sottile

Blat stołu wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 5mm, krawędzie stołu i rogi posiadają bezpieczne zeszlifowania.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw Sotile dla ośmiu osób

Krzesło technorattan Sottile brązowe

Plecionka technorattan brązowa Sottile

Plecionka czarna technorattan - zestaw Sottile

Komplet obiadowy Sotile

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x