Arizona zestaw mebli ogrodowych brązowy

Nr produktu: 16417


Podobne meble:

Na niewielkich rozmiarów balkonach, tarasach czy przydomowych ogródkach powinno znaleźć się miejsce dla odpowiedniego kompletu mebli. Arizona zestaw mebli ogrodowych brązowy to dwie wygodne pufy oraz funkcjonalny stolik, które nie zajmują wiele miejsca, są wytrzymałe i wygodne.

Arizona zestaw mebli ogrodowych brązowy - pufa

Zestaw mebli ogrodowych Arizona brązowy wykonano z bardzo praktycznego materiału. Polipropylen, przypominający do złudzenia technorattanową plecionkę, jest bardzo wytrzymałym materiałem. Jego właściwości sprawiają, że komplet jest odporny na niekorzystne działanie wody, wilgoci czy mrozu. Polipropylen jest także odporny na promienie UV, dzięki czemu oryginalny kolor nie jest narażony na blaknięcie przy dużym nasłonecznieniu. Zestaw nie wymaga także szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, wszelkie plamy z wina, żywności czy tłuszczu łatwo zmyć wilgotną szmatką.

Logo producentów Allibert, Keter, Curver

Składające się na zestaw mebli ogrodowych Arizona brązowy pufy wyposażone są w komfortowe poduszki, których poszewki mają, harmonizujący z brązową barwą mebli, kolor taupe. Poza tym są one zabezpieczone przed działaniem wody, dzięki specjalnej powłoce. Niewielkich rozmiarów (65 x 65 cm) stolik jest tak skonstruowany tak, by można było schować pod nim pufy.

Zdjęcie przedstawia pufę z zestawu Arizona

Arizona zestaw mebli ogrodowych - pufa Cube

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw mebli ogrodowych Arizona brązowy

Zestaw mebli ogrodowych Arizona brązowy

Meble ogrodowe Arizona
Poduszki w zestawie są ciemniejsze, niż na zdjęciu powyżej


Meble Arizona wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x