Zestaw mebli ogrodowych Luna Curver

Nr produktu: 15247


Podobne meble:

Komplet Luna to zestaw mebli, który sprawdzi się na tarasach oraz w ogrodach, jak i w obiektach publicznych, takich jak sale konferencyjne, restauracje i pizzerie. Charakterystyczne cechy tego kompletu to elegancki design, wygoda korzystania i łatwość utrzymania. Meble ogrodowe Luna zostały wyprodukowane przez markę Curver. Jest to renomowany producent mebli oraz akcesoriów z tworzyw syntetycznych. Curver współpracuje w ramach jednej grupy z innymi znanymi markami, które są cenione w Polsce i za granicą.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Już na pierwszy rzut oka komplet obiadowy Luna przyciąga uwagę elegancką i oryginalną linią. Meble Luna w żaden sposób nie kojarzą się ze zwykłymi meblami z plastiku. Ciemne tworzywo syntetyczne znakomicie łączy się z metalowymi nogami krzeseł stołu. Takie połączenie zapewnia nowoczesny i świeży efekt. Wysokie oparcia i wygodne podłokietniki zwiększają komfort użytkowników. Unikalne rozstawienie nóg krzeseł oraz stołu wpływa na większą stabilność mebli.

To nie jedyne zalety prezentowanego zestawu. Meble ogrodowe Luna wykonane są z wysokiej jakości materiału sztucznego, który jest odporny na działanie czynników pogodowych (deszczu, wilgoci, śniegu) i nie wymaga konserwacji. Ponadto, zastosowane tworzywo jest odprne na negatywne skutki promieniowania UV, dzięki czemu nie zmienia koloru i nie odkształca się pomimo ekspozycji na słońcu. Ogromnym atutem mebli do ogrodu Luna jest także łatwość utrzymania w czystości, Do mycia mebli Luna wystarczy użyć ściereczki i wody lub delikatnego detergentu. Krzesła można sztaplować, co sprawia, że cały zestaw jest łatwy w przechowywaniu po sezonie.

Wymiary:

Stół ogrodowy prostokątny:

 • długość: 160cm
 • szerokość: 90cm
 • wysokość blatu: 74cm

Krzesła:

 • wysokośc: 83 cm
 • szerokość: 58 cm
 • głębokość: 57 cm

Dostawa i montaż:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Krzesła dostarczane są w całości, sztaplowane - tzn. wstawiane jedno w drugie. 

Stół należy samodzielnie zmontować zgodnie z załączoną instrukcją - przymocować nogi do blatu.

Instrukcje montażu stołu można pobrać: Instrukcja montażu Stołu Luna

Gwarancja:

Zestaw Luna jest objęty dwuletnią gwarancją europejskiego producenta. Nie obejmuje ona uszkodzeń wynikłych ze złego przechowywania produktu, a także niezabezpieczenia go przed złymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak gradobicie czy wichura.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 02-08-2016
zestaw luna jest godny polecenia ,wyrob jest estetycznie wykonany fajnie dekoruje taras znajomi byli zachwyceni ,wygodne krzesla stol okazaly stabilny
Meble ogrodowe Luna
W prezentowanym zestawie wszystkie krzesła są z podłokietnikami


Stół ogrodowy Luna

Krzesło ogrodowe Luna

Wymiary krzesła Luna
Wymiary krzesła Luna


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x