Zestaw mebli ogrodowych Tinto ciemny brązowy

Nr produktu: 22298
 • Cena: 1 799 (24 raty po 97 zł *)
 • Planowana wysyłka: poniedziałek, 25.11.2019
  Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 25.11.2019
 • - +
  Zamów mailem:

 • CA Raty - oblicz ratę


Podobne meble:

Zestaw modułowych mebli technorattanowych Tinto wykonany jest z syntetycznego ratanu w kolorach: czarny, brąz drewniany, brąz mieszany oraz latte. Stelaże modułów i stolika wykonane są ze stali, która jest zabezpieczona farbą przed dostępem wody, aby stelaże nie ulegały korozji. Zarówno technoratan, jak i stelaże są odporne na promienie UV, wiatr, deszcz, mróz dzięki czemu w razie konieczności mogą pozostać na zewnątrz na okres jesienno-zimowy bez obaw o ich zniszczenie.

Zestaw Tinto Czarny w ogrodzie

Wymiary plecionki w przekroju to 1,2 mm grubości i 7-8 mm szerokości. Szklany blat stolika wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 5 mm, zaś jego krawędzie są bezpieczne - zostały zeszlifowane.

Tinto plecionka i poduszka

Poduszki widoczne na zdjęciach są w komplecie z zestawem Tinto; to cztery poduszki siedziskowe oraz 5 poduszek oparciowych. Poszewki wykonane są z wodoodpornego poliestru, zaś zastosowane suwaki pozwalają zdjąć poszewki i uprać w niskiej temperaturze celem ich wyczyszczenia i odświeżenia. Oczywiście podczas większych opadów sugerujemy schowanie poduszek dzięki czemu dłużej materiał poszewek będzie zachowywał swoje wodoodporne właściwości.

Poduszka z zamkiem z zestawu Tinto

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw mebli ogrodowych Tinto brązowy

Narożnik technorattan Tito czarny

Plecionka i poduszka z narożnika Tito czarny

Zestaw mebli Tito czarny w ogrodzie

Zestaw Tinto - wymiary

Poduszka beż z zestawu Tito

Zestaw mebli ogrodowych Tinto

Zestaw mebli ogrodowych Tinto

Zestaw mebli ogrodowych Tinto

Jeśli masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x