Nilamito VI PLUS zestaw mebli z technorattanu Brown & Grey

Nr produktu: 15803
 • Cena: 4 815
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

Zestaw mebli z technorattanu Nilamito VI PLUS Brown & Grey to meble o plecionce w kolorze brązowym z poduszkami w kolorze szaro-stalowym. Jest to nowoczesne połączenie, które świetnie sprawdza się w ogrodzie i na tarasie. Wybrane materiały są idealne do zastosowania na zewnątrz ze względu na odporność na warunki atmosferyczne

Zalety mebli Gardinetta technorattan

Nilamito VI PLUS Brown & Grey to meble modułowe. Oznacza to, że z elementów zestawu można tworzyć różne aranżacje, jak również rozbudować go o kolejne moduły. Przykładowe propozycje ustawienia modułów to dwuosobowa sofa i leżanka lub narożnik i fotel. Oparcia i podłokietniki są zestandaryzowane, więc można je wykorzystywać zamiennie. Są na tyle szerokie, że pozwalają nie tylko a wygodne oparcie rąk, ale także położenie telefonu, książki czy filiżanki. Do zestawu dołączone są łączniki do scalania modułów, które zapobiegają ich rozsuwaniu.

Moduły z Nilamito VI Plus

Oznaczenie “PLUS” wskazuje na to, że w komplecie z modułami siedziskowymi jest stół obiadowy. Świetnie sprawdza się zarówno w czasie posiłków jak i pracy przy komputerze, która na dworze na pewno będzie znacznie przyjemniejsza. Szklany blat zapewnia wygodę w ustawianiu przedmiotów oraz łatwe czyszczenie. Warto zwrócić uwagę, że jest to szkło hartowane ze zeszlifowanymi krawędziami i zaokrąglonymi narożnikami, co istotnie podwyższa bezpieczeństwo użytkowników. Aby uniknąć zsunięcia się szyby w przypadku potrącenia stołu, na rogach technorattanowej powierzchni umieszczono przyssawki. Nogi posiadają na końcach małe stopki, które można wyregulować, aby stół nie chybotał się w przypadku nierówności podłoża. Łączenie między nogami zapewnia maksymalną stabilność konstrukcji. Zestaw mebli wypoczynkowych z technorattanu NILAMITO można zamówić także z klasycznym stolikiem kawowym (do wyboru stolik w kształcie kwadratu lub prostokąta).

Możliwości wyboru stołu Nilamito

We wszystkich meblach z serii Nilamito zastosowane aluminiowe stelaże. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie ze względu na lekkośc konstrukcji i odproność na korozję. Na stelażach wypleciony jest ręcznie technorattan - tworzywo syntetyczne przypominające w wyglądzie naturalny rattan, ale o lepszych właściwościach, gdyż jest odporne na deszcz, mróz i długie nasłonecznienie. Ręczne wykonanie wpływa na wyjątkowy wygląd mebli. Plecionka ma kolor brązowy (cieniowany), jej struktura jest płaska a powierzchnia gładka i połyskliwa. Wszystko to daje bardzo elegancki efekt.

Struktura plecionki Nilamito

Idealnym dopełnieniem mebli ogrodowych Nilamito VI PLUS w kolorze brązowym są szare poduszki znajdujące się w komplecie. Wypełnienie poduszek wynika z ich zastosowania - poduszki siedziskowe wypełniono trudniejszą do ubijania pianka tapicerską, natomiast poduszki oparciowe są wypełnione watoliną, która jest bardziej miękka i zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo do zestawu dołączono jaśki przydatne do drzemki czy jako dodatkowe podparcie. Poszewki poduszek mają wszyte suwaki, więc można je zdjąć i uprać. Pranie powinno odbywać się w niskich temperaturach, aby uniknąć wypłukania teflonu. Toflonowanie materiału pozwala na jego zabezpieczenie przed wsiąkaniem wilgoci, dzięki czemu w razie wylania napoju czy małego deszczu można szybko wyczyścić poduszki po prostu przez strzepnięcie.

Zdjęcia Nilamito od naszych Klientów

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 01-09-2019
Bardzo wygodny i elegancki komplet. Świetnie się na nim wypoczywa. Gorąco polecam!!!
Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VI PLUS Brown & Grey
Zestaw modułowy, elementy można przestawiać i łączyć w innych konfiguracjach


Wymiary modułów Nilamito VI
Jeśli szukasz podobnego produktu o innych wymiarach napisz do nas: sklep@meblobranie.pl


Wymiary narożnika Nilamito
Jeśli szukasz podobnego produktu o innych wymiarach napisz do nas: sklep@meblobranie.pl


Wymiary stołów Nilamito
Jeśli szukasz podobnego produktu o innych wymiarach napisz do nas: sklep@meblobranie.pl


Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VI PLUS Brown & Grey w zestawie jest również fotel
Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VI PLUS Brown & Grey w zestawie jest również fotel


Szklany blat na stole obiadowym NILAMITO VI PLUS Brown & Grey
Szklany blat na stole obiadowym NILAMITO VI PLUS Brown & Grey


Komplet mebli tarasowych Nilamito VI Brown & Grey

Modułowa budowa mebli NILAMITO V Brown & Grey

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VI Brown & Grey

Wykończenie mebli z serii Nilamito Brown & Grey

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VI Brown & Grey

Komplet mebli tarasowych Nilamito VI Brown & Grey ze stolikiem kwadratowym

Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VI Brown & Grey

Komplet mebli tarasowych Nilamito VI Brown & Grey ze stolikiem kawowym

Komplet mebli tarasowych Nilamito VI Brown & Grey modułowa budowa

Moduł środkowy Nilamito Brown & Grey

Pokrowce na meble.
Opcja dodatkowa pokrowca przeciwdeszczowego to zestaw pokrowców dopasowanych do przykrycia wszystkich elementów zestawu, dostępny w kolorze czarnym.


Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VI Brown & Grey

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x