Zestaw mebli technorattan Metropoli Verde

Nr produktu: 16232
 • Cena: 6 600
 • Produkt niedostępny
  Powiadom gdy będzie dostępny


Podobne meble:

POSTAW NA ZIELONE!

Zestaw ogrodowy "Metropoli" idealnie sprawdza się w każdych warunkach. Może posłużyć jako wyposażenie ogrodu, hotelu czy restauracji. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a jego piękny wygląd nie pozwoli przejść obok niego obojętnie.

Zestaw mebli Metropoli posiada wytrzymały stelaż wykonany z najwyższej jakości aluminium - gwarantuje on trwałośc a także stabilnośc mebli.

Zaletą kompletu mebli Metropoli jest fakt iż jest to zestaw modułowy - jego części można dowolnie przestawiać tworząc róznego rodzaju kompozycje. Zestaw modułowy nie posiada mechanizmu łączenia.

Poduszki oparciowe oraz siedziskowe dołączone do produktu są w ilości widocznej na zdjęciach. Wszystkie poszewki wykonane są z materiału wodoodpornego, charakteryzują się wygodą dzięki miekkości.

Struktura plecionki zielonej

Kolor: zielony, plecionka jest płaska z bardzo delikatną strukturą wzdłużną o grubości 7-8mm * 1,2mm, bez chropowatości

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw mebli technorattan Metropoli Verde

Wymiary zestawu mebli technorattan Metropoli

Zestaw METROPOLI VERDE

Zestaw METROPOLI VERDE

Zestaw Metropoli Bello Giardino

Bello Giardino Metropoli

Meble ogrodowe Metropoli

Zestaw ogrodowy Metropoli

Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x