Zestaw obiadowy dla 4 osób do ogrodu Melody 4S grafitowy

Nr produktu: 21888

Zestaw obiadowy dla 4 osób do ogrodu Melody 4S grafitowy to idealna propozycja aranżacji do ogrodu, tarasu czy balkonu. Przeznaczony dla czterech osób, świetnie spisze się podczas wspólnych posiłków lub relaksu.

Zestaw znanego, europejskiego producenta Curver.

Logo Keter, Curver, allibert

Zestaw obiadowy dla 4 osób do ogrodu Melody 4S grafitowy w przypadku konserwacji, nie jest uciążliwy. Zabrudzenia wystarczy przetrzeć mokrą szmatką. Komplet jest odporny na korozje dzięki produkcji wtryskowej polipropylenu co umożliwiło eliminację metalowego stelaża. Materiał jest również odporny na płowienie, ponieważ nie mają na niego wpływu promienie UV. Dodatkowo to tworzywo sztuczne jest wytrzymałe na mróz, deszcz i nasłonecznienie.

Krzesło Samanna

Zestaw obiadowy dla 4 osób do ogrodu Melody 4S grafitowy zawiera cztery stylowe krzesła Samanna z podłokietnikami, stół Melody o prostokątnym blacie i wymiarze 160 x 95 cm z możliwością zamontowania parasola. Meble mają wzór plecionki, dzięki czemu przypominają droższe meble technorattanowe.

Stół Melody animacja

Na środku stołu umiejscowiony jest otwór, przeznaczony na montaż parasola. Pozwoli on na cieszenie się z spożywania posiłku, nawet podczas mżawki czy żarliwego słońca. W przypadku nie używania zestawu, zajmuje on mało miejsca , ponieważ krzesła można sztaplować, czyli układać jedno na drugim.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw obiadowy dla 4 osób do ogrodu Melody 4S grafitowy

Zestaw obiadowy dla 4 osób do ogrodu Melody 4S grafitowy

Zestaw obiadowy dla 4 osób do ogrodu Melody 4S grafitowy

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x