Zestaw ogrodowy Basso technorattan skandynawski

Nr produktu: 22307

Zestaw ogrodowy Basso technorattan skandynawski to komplet składający się z czterech foteli o wymiarach 62x69x89 centymetrów oraz stołu o wymiarach 112x112x75 centymetrów. Drugi z mebli posiada blat z bezpiecznego szkła hartowanego oraz zaokrąglone krawędzie, które gwarantują bezpieczeństwo korzystania z niego. W zestawie znajdziemy także estetyczne, praktyczne poduszki.

Meble ogrodowe Basso

Zestaw mebli stołowych Basso posiada aluminiową konstrukcję, dzięki czemu poszczególne jego elementy można z łatwością przenosić z miejsca na miejsce. Pokrywa go plecionka z półokrągłego technorattanu o gładkiej strukturze. Materiał ten do złudzenia przypomina naturalny rattan, lecz jest od niego znacznie bardziej wytrzymały – nie ulega uszkodzeniu na skutek działania dużych różnic temperatur, promieni UV czy wody. Sprawia to, że meble mogą znajdować się przez cały rok na świeżym powietrzu.

Meble ogrodowe Basso aranżacja

Zestaw mebli stołowych Basso będzie się efektownie prezentować na balkonie, tarasie, ganku, w ogrodzie czy altanie.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw ogrodowy Basso technorattan skandynawski

Meble ogrodowe Basso

Meble ogrodowe Basso wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x