Zestaw mebli ogrodowych Modena Balcony Weekend brązowy

Nr produktu: 16415


Podobne meble:

Zestaw ogrodowy Modena Balcony Weekend brązowy to idealny zestaw, który zmieści się na niewielkich balkonach czy tarasach. W skład zestawu wchodzą dwa komfortowe fotele oraz kwadratowy stolik o wymiarach 59 x 59 cm.

Logo producentów Allibert, Keter, Curver, Evolutif

Meble Modena wykonane są ze sztucznego materiału - polipropylenu, który do złudzenia przypomina technorattanową plecionkę. Jest tak samo jak technorattan niepodatny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak wilgoć, deszcz czy śnieg. Poza tym zestaw ogrodowy Modena balcony weekend w brązowym kolorze jest odporny na płowienie. Materiał, z którego wykonany jest zestaw odporny jest na działanie promieni UV. Meble z tej rodziny łatwo też utrzymać w czystości. Najtrudniejsze plamy można zetrzeć nawet mokrą szmatką.

W modelu Modena Balcony i zestawie Modena Set są różne kolory poduszek, różnica jest delikatna jednak po przyłożeniu poduszek do siebie, widać różnicę w kolorze.

Zbliżenie na podłokietnik fotela z zestawu Modena

O wygodzie foteli świadczą ich wysokie oparcia, szerokie podłokietniki oraz komfortowe poduszki znajdujące się na siedziskach i oparciu. Poduszki pokryte są ładnie komponującymi się z fotelami poszewkami w kolorze cappucino. Tkanina poszewki dodatkowo zabezpieczona jest przed działaniem wody, pokryto je materiałem, który nie przepuszcza niewielkiej ilości płynu. Poszewki wyposażono w praktyczny zamek błyskawiczny.

Wymiary:

Podgląd wymiarów zestawu Modena Balcony Weekend

Wymiary foteli:

 • wysokość: 77 cm
 • szerokość: 65 cm
 • głębokość: 63 cm

Wymiary stolika:

 • wysokość: 43 cm
 • szerokość: 59 cm
 • długość: 59 cm

Dostawa i montaż:

Zestaw ogrodowy Modena Balcony dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Komplet przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Montaż nie jest trudny, a przebiegać powinien zgodnie z dołączoną instrukcją.

Gwarancja:

Zestaw Modena Balcony objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw Modena Balcony
Zestaw Modena Balcony w kolorze brązowym


Zestaw mebli Modena Balcony
Zestaw mebli Modena Balcony w kolorze grafitowym


Modena Balcony Grafitowy
Zestaw mebli Modena Balcony w kolorze grafitowym


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x