Meble ogrodowe z tworzywa Melody 6Y białe

Nr produktu: 18193


Podobne meble:

Zestaw ogrodowy plastikowy dla 6 osób Melody 6Y

W piękną pogodę miło jest spędzać czas w większym gronie podczas grilla czy obiadu na świeżym powietrzu. Do tego idealnie posłuży komplet mebli ogrodowych Melody 6Y dla 6 osób od renomowanego producenta Curver. Wersja mebli w białym kolorze uzupełniona o szare poduszki wygląda naprawdę pięknie i sprawdzi się w aranżacjach w stylu klasycznym czy skandynawskim.

Melody 6Y - meble producenta Curver

Producenci mebli ogrodowych z wytrzymałego tworzywa

Meble wykonane z odpornego tworzywa sztucznego

Zbliżenie na fakturę fotela Iowa w kolorze białym

Zestaw mebli ogrodowych ze stołem Melody 6Y wykonany jest w całości z tworzywa uformowanego tak, aby przypominał plecionkę technorattanową, a w przypadku blatu mozaikę. Do produkcji nie użyto jednak taniego plastiku, ale odpornego polipropylenu, który doskonale znosi trudne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, skrajne temperatury i promieniowanie UV.

Wygodne fotele i wzmacniany stół

Stół ogrodowy Melody zbliżenie

Skład zestawu to 6 foteli i prostokątny stół obiadowy. Do tego dołączone są poduszki na siedziska. Stół został wzmocniony od spodu blatu metalowymi prętami, dzięki czemu można na nim bezpiecznie stawiać ciężkie przedmioty. Na środku przygotowano otwór na parasol, co pozwoli uzyskać odpowiedni komfort relaksu na słońcu. Fotele z wysokim oparciem i podłokietnikami są bardzo wygodne zwłaszcza, że zostały wyposażone w miękkie poduchy. Poduszki można łatwo utrzymać w czystości, ponieważ poszewki posiadają zamek błyskawiczny.

Meble ogrodowe białe

Warianty kolorystyczne zestawu Melody 6Y

Zestaw ogrodowy Melody 6Y w danym wariancie występuje w kolorze białym z poduszkami w kolorze szarym. Komplet dostępny jest także w innych odcieniach: grafitowym z szarymi poduszkami, brązowym z poduszkami taupe oraz cappuccino z poduszkami piaskowymi.

Komplet ogrodowy z 6 krzeseł i 1 stołu ogrodowego

Stół ogrodowy Melody animacjaKrzesło ogrodowe Iowa DC animacja

Zestaw ogrodowy Melody 6Y w kolorze białym składa się z 6 dużych foteli Iowa DC, sześciu poduszek oraz dużego prostokątnego stołu Melody.

Stół Melody brązowy

Zestaw Toscana brązowy - wymiary

Stół:

 • długość  160 cm
 • szerokość  95 cm
 • wysokość  75 cm                                                                                                                                    

Fotel:

 • szerokość  62 cm
 • głębokość  60 cm
 • wysokość   89 m

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw ogrodowy plastikowy Melody 6Ybiały

Krzesło Iowa białe zbliżenie

Stół ogrodowy Melody biały zbliżenie

Zestaw Melody 6Y wymiary

Melody 6Y krzesło Iowa

 • Ilość miejsc siedzących: sześć
 • Stół: prostokątny

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x