Zestaw ogrodowy Vero technorattan z wysokim stołem

Nr produktu: 22303

Zestaw ogrodowy Vero technorattan z wysokim stołem znajdzie zastosowanie zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak w ogrodzie, altanie, na balkonie, tarasie czy ganku. W jego skład wchodzi 6 foteli o szerokości 56 centymetrów, głębokości 70 centymetrów i wysokości 89 centymetrów oraz prostokątny stół z blatem z bezpiecznego szkła o długości 200 centymetrów, szerokości 100 centymetrów i wysokości 70 centymetrów.

Zestaw ogrodowy Vero

Zestaw mebli stołowych Vero posiada stelaż wykonany z aluminium. To materiał na tyle lekki, że przenoszenie poszczególnych elementów kompletu z miejsca na miejsce nie stanowić będzie żadnego problemu.

Zestaw ogrodowy Vero aranżacja

Zestaw mebli stołowych Vero pokrywa plecionka z półokrągłego technorattanu, która do złudzenia przypomina rattan naturalny. Jest ona jednak znacznie bardziej odporna na działanie deszczu, śniegu czy wysokich i niskich temperatur. Dzięki temu wykonane z niej meble mogą się znajdować na świeżym powietrzu przez cały rok. Zaokrąglone oparcia i podłokietniki foteli zwiększają komfort  ich użytkowania.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw ogrodowy Vero technorattan z wysokim stołem

Zestaw ogrodowy Vero aranżacja

Zestaw ogrodowy Vero wymiary

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x