Meble ogrodowe kwadratowy stół z parasolem Melody Quartet 4Y Cappuccino

Nr produktu: 20005


Podobne meble:

Zestaw mebli ogrodowych, który estetycznie uzupełni aranżację przydomowego ogrodu, tarasu czy większego balkonu będzie bardzo cennym wyposażeniem. Meble ogrodowe kwadratowy stół z parasolem Melody Quartet 4Y Cappuccino to kompozycja złożona z czterech komfortowych foteli z poduszkami, praktycznego stolika i parasola chroniącego przed upałami.

Krzesło Iowa w kolorze cappuccino

Meble ogrodowe kwadratowy stół z parasolem Melody Quartet 4Y Cappuccino wyprodukowano z bardzo wytrzymałego materiału. Sztucznie tłoczona plecionka polipropylenowa poza wytrzymałością, jest także bardzo zbliżona wyglądem do naturalnego rattanu. Polipropylen jest jednak wytrzymalszy. Niestraszne są mu zmienne warunki pogodowe, nie mają na niego wpływu deszcz, śnieg czy wilgoć. Bardzo stylowy kolor w odcieniach cappuccino nie wypłowieje nawet podczas dużego nasłonecznienia, ze względu na to, że sztuczne tworzywo nie jest podatne na działanie promieni UV. Komplet mebli nie wymaga także szczególnych prac konserwacyjnych, bardzo łatwo je utrzymać w czystości.

Parasol ogrodowy Basic Lift II 350 cm średnicy

Bardzo cennym elementem kompletu mebli jest parasol o średnicy 350 cm. Chroni on przed promieniami słonecznymi. Czasza wykonana jest z mocnego poliestru 180 g/m2 i chroni prze promieniami o faktorze 50+. Na konstrukcję parasola składają się 8 profili aluminiowych i solidny, stalowy drążek. Można go łatwo składać i rozkładać za pomocą spejalnej korbki.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Meble ogrodowe kwadratowy stół z parasolem Melody Quartet 4Y Cappuccino

Krzesło Iowa aranżacja

Krzesła ogrodowe Iowa w ogrodzie

Meble ogrodowe dla 4 osób z kwadratowym stołem Melody Quartet 4Y Cappuccino

Fotel Iowa Cappuccino

Stół Melody Quartet cappucino

Meble ogrodowe kwadratowy stół z parasolem Melody Quartet 4Y Cappuccino

Wymiary zestawu Melody Quartet 4Y

Meble ogrodowe kwadratowy stół z parasolem Melody Quartet 4Y Cappuccino

Zbliżenie na strukturę fotel iowa

  • Ilość miejsc siedzących: cztery
  • Stół: prostokątny

Informacje o dostawie


Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x