Odessa zestaw z technorattanu 150x90 brązowy

Nr produktu: 16239


Podobne meble:

W przestronnych ogrodach warto wyznaczyć przestrzeń na postawienie stylowych mebli, przy których zmieści się cała rodzina. Zestaw z technorattanu Odessa 150x90 brązowy charakteryzuje się wyjątkowym designem, jest przestronny, a jego wytrzymałość sprawia, że będzie służył przez wiele sezonów.

Odessa zestaw technorattan - zbliżenie na plecionkę

Zestaw z technorattanu Odessa 150x90 brąz wykonany jest z technorattanowej plecionki w brązowym, cieniowanym kolorze. Elastyczne właściwości technorattanu powodują, że meble są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne. Są także odporne na takie zjawiska atmosferyczne jak deszcz czy mróz. Eleganckie brązowe barwy nie wyblakną nawet pod wpływem dużego nasłonecznienia. Plecionka technorattanowa jest odporna na promienie UV. Meble nie sprawiają większych trudności w konserwacji. Trudne plamy z wina czy żywności można zetrzeć mokrą szmatką.

Przy zestawie z technorattanu Odessa 150x90 brąz może zasiąść aż 6 osób. W komplecie znajduje się 6 krzeseł oraz stół o wymiarach 90 x 150 cm. Blat stołu wykonany jest z efektownego, hartowanego szkła. Krzesłom nadano stylowy kształt, który wynika z ładnie wyprofilowanych oparć oraz komfortowych podłokietników. Do zestawu dołączono także wygodne poduszki. Te powleczono kontrastującymi z brązowym kolorem mebli jasnymi poszewkami. Poszewki zaimpregnowano warstwą teflonu, dzięki czemu zabezpieczono je przed zalaniem. W razie potrzeby można je uprać, dzięki temu że wszyto w nie zamek błyskawiczny.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw z technorattanu Odessa

Komplet z technorattanu Odessa

Fotel z zestawu Odessa

Meble Odessa brąz technorattan

Technorattanowe meble Odessa

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x