Odessa Mini zestaw z technorattanu brązowy 90x90

Nr produktu: 16236


Podobne meble:

Klasyczny design z nutką ekstrawagancji to cechy charakterystyczne dla zestawu z technorattanu Odessa Mini 90x90 w brązowych odcieniach. Meble są pięknie zaprojektowane i komfortowe. Świetnie sprawdzą się w zielonych przestrzeniach, jak i na niewielkich balkonach czy tarasach.

Zbliżenie na fotel z zestawu technorattan Odessa

Na komplet składają się 4 krzesła o wyjątkowo efektownym wykończeniu oraz kwadratowy stolik (90 x 90 cm) z blatem z hartowanej szyby. Wygodne podłokietniki oraz profilowane oparcia sprawiają, że można na nich komfortowo siedzieć przez długi czas. Stelaż wykonany jest z wytrzymałej stali. Stabilizujący stelaż pokryty jest technorattanową plecionką. W ten sposób zabezpieczono meble przed utratą ich oryginalnych brązowych odcieni. Technorattan jest odporny na promienie UV. Zestaw z technorattanu Odessa Mini 90x90 brąz ma właściwości elastyczne, co powoduje że jest on wygodny oraz uodporniony na uszkodzenia mechaniczne. Wszelkie niekorzystne warunki pogodowe, takie jak deszcz czy wilgoć również nie mają negatywnego wpływu na meble. Łatwo jest je także utrzymać w czystości, zabrudzony technorattan wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

Do kompletu z meblami dodano komponujące się z nimi kolorystycznie poduszki. Poszewki mają jasne barwy, które podkreślają brązowy kolor mebli. Poszewki wyposażono w błyskawiczny zamek, w przypadku ubrudzenia można je zdjąć i uprać. Poza tym zaimpregnowano je warstwą teflonu, zabezpieczając w ten sposób przed zalaniem.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Zestaw z technorattanu Odessa Mini brąz

Zestaw z technorattanu Odessa Mini brąz fotel

Komplet z technorattanu Odessa Mini brąz

Odessa Mini brąz zestaw technorattanowy

Odessa Mini brąz komplet z technorattanu

Odessa Mini brąz komplet ze stolikiem

Odessa Mini brąz zbliżenie na fotel

Masz pytania? Zadzwoń!
  • tel: 22 112 01 34
    Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
  • Dotpay
  • Prawo zwrotu!

    Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x