Zestaw ogrodowy Kraków

Nr produktu: 00125


Podobne meble:

Zestaw ogrodowy III (stół + 4 krzesła z podłokietnikami)

Komplet oferowany jest w wersji podstawowej z czterema krzesłami, można też kupić w zestawie za dopłatą z sześcioma krzesłami.

Stół oraz krzesła ogrodowe wykonane zostały z litego, impregnowanego drewna sosnowego najwyższej jakości. Meble są stabilne oraz wytrzymałe, służyć mogą przez długie lata.

Stół z Kompletu ogrodowego III posiada duży, prostokątny blat wykonany z małych deseczek. Posiada on solidną oraz stabilną podstawę. Krzesła z zestawu ogrodowego drewnianego posiadają wygodne oparcia oraz podłokietniki, które idealnie sprawdzą się podczas letniego grillowania. Krzesła są składane, dzięki czemu możemy je bez problemu przechowywać na małej powierzchni oraz schować w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Zestaw mebli ogrodowych III dzięki swojej czystej oraz estetycznej formie sprawdzi się zarówno w ogrodzie jak i na działce ale także na tarasach czy balkonach.

Stół wysyłany jest w elementach do montażu (blat + nogi do przykręcenia).

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Pytania do produktu

Opinie klientów po zakupie:

5 03-12-2012
Zestaw spełnia moje wymagania zarówno pod względem użytkowym i estetycznym. Mała uwaga dla przyszłych użytkowników, należy go zabezpieczyć najlepiej lakierem jachtowym (bezbarwnym) - jest odporny na warunki atmosferyczne szczególnie deszcz.
zestaw Kraków
Zestaw ogrodowy Kraków - 4 krzesła


Zestaw ogrodowy Kraków składany

Zestaw ogrodowy Kraków składany dla czterech osób

KZestaw ogrodowy Kraków

Zestaw ogrodowy Kraków z podłokietnikami
Kolor: orzech - wariant 6 krzeseł


 • Ilość miejsc siedzących: cztery
 • Stół: prostokątny
 • Długość stołu [cm]: 133
 • Szerokość [cm]: 85
 • Wysokość [cm]: 76

Informacje o dostawie


Sprawdź odbiór po godzinach

Zestawy ogrodowe Kielce, Zestawy ogrodowe Kraków, Zestawy ogrodowe Włocławek, Zestawy ogrodowe Zabrze
Masz pytania? Zadzwoń!
 • tel: 22 112 01 34
  Pon - Piąt: 8.00 - 16.00
 • Dotpay
 • Prawo zwrotu!

  Każdy z produktów można w ciagu 14 dni zwrócić bez podawania przyczyny. Jedyny warunek to brak śladów użytkowania i oryginalne opakowanie.

x
x